نحوه بک آپ گیری از پنل

  ممکن است بر اثر یک اتفاق یا مشکلی فیزیکی که سرور شما ببیند کلیه ی فایل های موجود در هاست شما پاک شوند. بنابراین اگر مطالبی مهم و حیاتی در سایت شما وجود دارد باید به طور مداوم از آن بک آپ بگیرد. البته سی ام اس ها امکاناتی برای این کار دارند.

نحوه بک آپ گیری از پنل
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: اینترنت و دنیای وب
نحوه بک آپ گیری از پنل 4از 5براساس 95 رای

 ممکن است بر اثر یک اتفاق یا مشکلی فیزیکی که سرور شما ببیند کلیه ی فایل های موجود در هاست شما پاک شوند. بنابراین اگر مطالبی مهم و حیاتی در سایت شما وجود دارد باید به طور مداوم از آن بک آپ بگیرد. البته سی ام اس ها امکاناتی برای این کار دارند. ولی آن ها تنها از مطالب بک آپ می گیرند و کارایی چندانی برای بازسازی سایتی که کاملاً نابود شده ندارند. برای بک آپ گیری از پنل خود به صورت زیر عمل می کنیم. ابتدا وارد پنل شده و سپس از بخش Files، Backup Wizard را انتخاب کنید.

و در پنجره ی بعدی هم بر روی Backup کلیک کنید. اگر فایل بک آپ دارید و می خواهید بر روی هاست پیاده کنید بر روی Restore کلیک کنید. حال نوع بک آپ خود را مشخص کنید. بهتر است که Full backup را انتخاب کنید. پس از آن عملیات بک آپ گیی شروع می شود و چند ساعت بعد در فولدر اصلی خود فایل بک آپ را می توانید دانلود کنید.

0 دیدگاه
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

مشاوره رایگان:
 025-32937209