باز کردن و بستن برنامه صفحه گسترده

باز کردن و بستن برنامه صفحه گسترده دو روش برای باز کردن برنامه صفحه گسترده وجود دارد. هم از منوی Start ویندوز و هم از نوار ابزار Office می توانید استفاده کنید.

باز کردن و بستن برنامه صفحه گسترده
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: اینترنت و دنیای وب
باز کردن و بستن برنامه صفحه گسترده 4از 5براساس 104 رای

باز کردن و بستن برنامه صفحه گسترده

دو روش برای باز کردن برنامه صفحه گسترده وجود دارد. هم از منوی Start ویندوز و هم از نوار ابزار Office می توانید استفاده کنید.

Image result for internet

برای استفاده از منوی Start ويندوز، دکمه Start را فشار دهید تا منوی Start نمایان شود. Mouse را روی Programs برده و از منویی که ظاهر می شود Microsoft Excel را انتخاب کنید. برای راه انداختن Excel از نوار ابزار Office، باید Mouse را روی آیکون Excel برده و کلیک کنید. حالا امتحان کنید. Excel را با استفاده از نوار ابزار Office اجرا کنید. وقتی کارتان را انجام دادید، باید برنامه را ببندید. برای اینکار از منوی File گزینه Exit را انتخاب کنید. همچنین می توانید روی علامت * واقع در گوشه بالا – راست پنجره کلیک کنید یا از آیکون Excel از سمت بالا - چپ استفاده کنید و از منویی که باز می شود، Close را انتخاب کنید. یادتان باشد، اگر هنوز صفحه گستردهای بازمانده که ذخیره نشده باشد، در هنگام خروج از شما در مورد ذخیره کردن آن سوال می شود. این را هم آزمایش کنید Excel را با استفاده از آیکون Excel در گوشه بالا - چپ ببندید.

باز کردن یک یا چند صفحه گسترده

برای باز کردن یک سند موجود، از منوی File در نوار ابزار، Open را انتخاب کنید. با اینکار پنجره دیگری باز می شود که فهرست تمام فایلهای موجود را نشان میدهد روی فایلی که می خواهید کلیک کرده و Open را کلیک کنید. حالا آزمایش کنید. گاهی لازم دارید که با بیش از یک فایل صفحه گسترده کار کنید. ممکن است بخواهید اطلاعات را از یکی به دیگری منتقل کنید برای باز کردن یک صفحه گسترده دیگر که قبلا ایجاد شده است، باز هم از منوی Open File را انتخاب کنید. وقتی کادر محاوره ای باز شد. فایل مورد نظر را مشخص کرده و دوباره کلیک کنید. اگر خواستید یک صفحه گسترده جدید باز کنید، از منوی Open File را انتخاب کنید. یا از نوار ابزار آیکون New Spreadsheet را کلیک کنید. برای تغییر فایل جاری، فایل مورد نظر را از نوار وظیفه ویندوز انتخاب کنید. فراموش نکنید که فایل ها را قبل از بستن آنها ذخیره کنید. حالا شما آزمایش کنید.

ایجاد یک صفحه گسترده جدید

برای باز کردن یک سند جدید با استفاده از نوار ابزار، Mouse را روی دکمه File برده، کلیک کنید بعد روی کلمه New رفته و کلیک کنید. با اینکار پنجره دیگری باز می شود که چند زبانه دارد. زبانه General را انتخاب کنید. آیکون Workbook را کلیک کنید و Ok کنید. حالا شما آزمایش کنید.

0 دیدگاه
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

مشاوره رایگان:
 025-32937209