طراحی سایت و خرید اینترنتی از آن

طراحی سایت کار کمی پیچیده تر است. پیشنهاد میکنم اگر علاقه شدید به دنیای اینترنت دارید ابتدا با وبلاگ و کار کردن با آن تجربه خود را افزایش دهید و سپس به سراغ داشتن یک سایت بروید.

طراحی سایت و خرید اینترنتی از آن
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: طراحی سایت
طراحی سایت و خرید اینترنتی از آن 4از 5براساس 1439 رای

طراحی سایت کار کمی پیچیده تر است. پیشنهاد میکنم اگر علاقه شدید به دنیای اینترنت دارید ابتدا با وبلاگ و کار کردن با آن تجربه خود را افزایش دهید و سپس به سراغ داشتن یک سایت بروید. در هر صورت برای داشتن یک سایت ابتدا باید یک دامنه از سایتهایی که دامنه را می فروشند تهیه کنید(یک دامنه همان com. و ir. و... است) بعد از آن باید حتما اصول طراحی سایت را بلد باشید که در این کتاب گنجایش صحبت آن نیست و می توانید از دیگر کتابهای ما که در دست تالیف است استفاده کنید.

را٠اÙØ¯Ø§Ø²Û Ú©Ø³Ø¨ ٠کار ÙÙÙÙ Ø·Ø±Ø§Ø­Û Ùب ساÛت

انجام یک خرید اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی در کشور ما رشد سریعی داشته اند و این یک مزیت خوب می باشد چرا که با توجه به حجم سنگین ترافیک شهری و آلودگی هوا می توان تنها با چند کلیک محصول مورد نظر خود را خریداری کرد. البته باید مراقب بود که از هر سایتی نباید خرید کرد چرا که ممکن است افراد سودجو و کلاهبردار به دنبال دزدیدن پول شما باشند پس قبل از خرید حتما در مورد آن سایت و فروشگان اینترنتی تحقیق کنید. سایت های اینترنتی زیادی هستند که هم معتبرند هم محصولات متنوعی را ارئه می دهند. مانند digikala . com و ir.۵۰۴۰ و bamilo. com و fafait . com و startekar . com و بسیاری دیگر، وارد هر کدام از این سایتها که بشوید دسته بندی محصولات را خواهید دید که کار را برای شما راحتتر می کند وقتی محصولی مورد نظرتان را پیدا کردید می توانید توضیحاتی در مورد آن محصول را نیز ببینید. سپس با زدن بر روی گزینه می افزودن به سبد خرید با خرید این کالا وارد صفحه پرداخت می شوید البته در بیشتر سایتها برای خرید باید در آن سایت ثبت نام کنید که معمولا خود سایت به شما نحوه ثبت نام را اموزش می دهد. حتی می توانید نوع ارسال محصول خود را نیز انتخاب کنید که از چه طریقی برایتان ارسال شود. نکته: محصولی که می خواهید خرید کنید را از چند فروشگاه اینترنتی دیگر نیز در مورد قيمت آن تحقیق کنید. شاید آن سایتها قیمت کمتری را پیشنهاد داده باشند.

منبع: طراحی وب سایت nopardazco.net

0 دیدگاه
  1. بشاری بشاری شنبه 21 مهر 1397 09:34

    فروشگاه های اینترنتی که خیلی خوبن ولی بعضیاشون الکین یه مقاله هم راجع به روش های شناخت سایت های فروشگاهی بزارید. مثلا یه سایتی بود مثل دیجی کالا و کلاهبرداری میکرد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

مشاوره رایگان:
 025-32937209