بهترین فروشگاه ساز حرفه ای اینترنتی

بهترین فروشگاه ساز حرفه ای اینترنتی بسیار پرکاربرد برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی می باشد، چرا که هر فروشگاهی که می خواهد فروش اینترنتی هم داشته باشد باید بهترین فروشگاه ساز حرفه ای را انتخاب و نصب کند تا یک سایت فروش اینترنتی حرفه ای داشته باشد.

بهترین فروشگاه ساز حرفه ای اینترنتی
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: مقالات فروشگاه اینترنتی
بهترین فروشگاه ساز حرفه ای اینترنتی 4از 5براساس 1606 رای

انتخاب بهترین فروشگاه ساز حرفه ای اینترنتی از مواردیست که باید هنگام طراحی یک سایت فروشگاهی حرفه ای مد نظر قرار بگیرید تا بتوانید یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای داشته باشیم..
شما برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی حرفه ای با امکانات و قابلیت های مدنظرتون باید توسط یک فروشگاه ساز حرفه ای این کار را انجام دهید.


چگونه از فروشگاه ساز های حرفه ای استفاده کنیم ؟


فروشگاه ساز های حرفه ای زیادی وجود دارند که با به کارگیری آن ها می توانید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و بهتر است بدانید که نصب فروشگاه ساز نیاز به تخصص خاصی در زمینه آی تی و طراحی سایت ندارد و شما با کمی دقت و مطالعه آموزش های نصب فروشگاه ساز های اینترنتی، می توانید فروشگاه ساز خود را نصب کنید و فروش اینترنتی خود را نیز راه اندازی کنید.


نکاتی که در انتخاب و نصب فروشگاه ساز حرفه ای باید رعایت کنید:

 • امکان راه اندازی قابلیت پرداخت آنلاین
 • نصب فایل زبان فارسی در سیستم مدیریت محتوای فروشگاه ساز
 • قابلیت نمایش راست به چپ در راه اندازی فروشگاه اینترنتی فارسی

 

لیست بهترین فروشگاه ساز حرفه ای دارای نسخه فارسی

 • فروشگاه ساز magento
  می توان گفت یکی از بهترین فروشگاه ساز حرفه ای است که فایل زبان فارسی نیز دارد و دارای پلاگین های فراوانی نیز هست.
  جهت دانلود فروشگاه ساز magento کلیک کنید.
 • فروشگاه ساز prestashop
  این فروشگاه ساز حرفه ای برای انواع مختلف سات های فروشگاه به کار می رود و دارای فابل زبان فارسی و قالب هاب راست به چپ فارسی شده فراوانی م باشد.
 • فروشگاه ساز opencart
 • فروشگاه ساز های جوملا
 • فروشگاه ساز وردپرس
  یکی از محبوبترین سیستم مدیریت محتوا می باشد که دارای پلاگین های زیادی برای طراحی سایت فروشگاهی می باشد، woocommerce یکی از محبوب ترین پلاگین های فروشگاه ساز وردپرس است.
 • فروشگاه ساز های دروپال

 

امکان نصب و را اندازی این فروشگاه ساز های فارسی با کمی آموزش بسیار آسان است ولی مسئله ای که وجود دارد این است که اگر شما یک فروشگاه دارید، امکان خرید و پرداخت آنلاین نیز باید در فروشگاه ساز شما وجود داشته باشد تا مشتری بتواند به راحتی خرید خود را انجام دهد و مبلغ مورد نظر را پرداخت کند.
در این قسمت یعنی در راه اندازی پرداخت آنلاین برای فروشگاه اینترنتی شما نیاز به تخصص و مهارت دارد. شرکت طراحی فروشگاه اینترنتی نوپرداز در زمینه نصب فروشگاه ساز حرفه ای و فارسی می تواند مشاوره لازم را به شما بدهد.

نوپرداز می تواند سایت فروشگاهی شما را با هر یک از فروشگاه ساز های حرفه ای راه اندازی کند و یا طراحی صفر تا صد فروشگاه اینترنتی شما را انجام دهد.

 

 

0 دیدگاه
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

مشاوره رایگان:
 025-32937209