سئو و بهینه سازی سایت با 13 ابزار رایگان

سئو و بهینه سازی سایت با 13 ابزار رایگان می تواند رتبه سایت شما را در موتور های جستجو بالا ببرد و باعث شود بازدید بیشتری داشته باشید.

سئو و بهینه سازی سایت با 13 ابزار رایگان
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: طراحی سایت
سئو و بهینه سازی سایت با 13 ابزار رایگان 4از 5براساس 1187 رای

سئو و بهینه سازی سایت یعنی بهینه کردن سایت به منظور موتورهای جستجو و یا Search Engine Optimization می باشد که باعث بالا رفتن رتبه سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجو نظیر گوگل می باشد.
اگر می خواهید سایت شما در نتایج سرچی که کاربران اینترنت انجام می دهند نشان داده شود و یا اگر کاربری کلمه کلیدی را که مربوط به سایت شما و خدمات سایت شما می باشد را سرچ می کند، سایت شما نیز در لیست نتایج جستجوها بیاید و این رتبه بهتر شود و جزو اولین نتایج بیاید نیاز است سایت شما بهینه سازی شود و یا به اصطلاح سایت شما سئو شود.
سئوی سایت می تواند رایگان باشد، ولی این نکته را باید در نظر داشته باشید که شما نباید تصور کنید که سئو فعالیتی موقتی و پروژه ای می باشد و تمام شدنی است و شما می بایست به صورت مداوم سایت سایتتان را بهینه کنید.


برای سئو و بهینه سازی سایت، گوگل سالانه الگوریتم های جدیدی را ارئه می دهد، سئو مدام در حال تغییر است و شما باید پیوسته با جدیدترین الگوریتم های گوگل آشنا باشید و بروز شوید.
البته بیشتر مالکان سایت سئو سایت خود را به شرکت ها ی حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت می سپارند و کار خود را راحت می کنند، چرا که شرکت های سئو کار با تمام ابزارهای سئو و ابزارهای گوگل آشنا هستند و می توانند به صورت حرفه ای سایت شما را سئو کنند و رتبه سایت شما را در نتایج جستجو بهبود دهند. این کار باعث افزایش بازدید سایت شما می شود و ترافیک سایت شما می شود.
چنانچه تمایل دارید در مورد سئو و بهینه سازی سایت وردپرس هم اطلاعاتی داشته باشید به این مقاله مراجعه کنید.

برای سئو و بهینه سازی سایت شما به ابزارهایی نیاز داردی که این ابزارها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند که فقط این که شما این 13 ابزار رایگان را در اختیار داشته باشید کافی نیست و شما باید با استفاده از این 13 ابزار های رایگان سئو، سایت خود را سئو و بهینه کنید.

 

معرفی 13 ابزار رایگان سئو و بهینه سازی سایت

1. ابزار رایگان سئو Ahrefts
چک کردن بک لینک های سایت برای رعایت اصول لینک سازی، می تواند ارزش بک لینک ها را برآورد کند و شما متوجه می شوید که ارزش گرفتن لینک از سایت های قوی تر و دارای رتبه بالاتر چقدر می تواند مفید باشد. این ابزار سئو تعداد دفعات جستجو را نیز به شما نشان می دهد.

2. Browseo ابزار رایگان سئو و بهینه سازی سایت
با استفاده از این ابزار رایگان سئو می توانید ببینید که موتورهای جستجو شما را به چه شکلی می بینند ک به صورت یک فایل html می باشد، و میوانید لینک های خروجی follow و nofollow را مشاهده نمایید.

3. ابزار رایگان سئو copyscape
با استفاده از ابزار copyscape میتونید متوجه بشین که محتوای سایت تکراری هست یا نه و از متن های کپی استفاده شده است و یا خیر یعنی با استفاده از این ابزار می توانید لینک مورد نظر خود را وارد کنید تا متوجه بشین این محتوا دیگر کجا استفاده شده است.

4. ابزار Google Adwords Keyword Planner
این ابزار به شما اطلاعاتی درباره تعداد دفعات جستجوی یک کلمه به شما می دهد.

5. Google Analytics
این ابزار یکی از پرکاربردترین ابزارهای رایگان سئو می باشد

5. Google pagespeed Insights
با استفاده از این ابزار برای بررسی سرعت سایتتان می توانید استفاده کنید.

6. Google Webmaster Tools
این ابزار رایگان سئو می تواند شما را در راه بهینه سازی سایتتان جهت موتورهای جستجو کمک زیادی کند.

7. Open Site Explorer
این ابزار رایگان سئو، ابزار کاملی از moz است که برای آنالیز لینک ها استفاده می شود و شما می توانید لینک های مخرب را پیدا کنید و اصلاح کنید.

8. Remove’em
در این ابزار می توانید گزارشی از لینک ها بدست بیاورید.

9. ابزار رایگان سئو Screaming Frog
این ابزار به برنامه دسکتاپ است که برای سایت های متوسط و بزرگ روی کامپیوتر نصب می شود و شما می توانید اطلاعات المان های سئو را استخراج کنید و یه خروجی با فرمت اکسل داشته باشید.

10. ابزار گزارش گیری سئو SEOWorkers Analysis Tool

11. نوار ابزار دریافت گزارش سئو سایت MozBar

12. ابزار کلمات کلیدی SEO Chat

13. ابزار Yoast
این ابزار برای سایت هایی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند بسیار مفید است و باعث سئو شدن محتوای سایت وردپرس شما می شود

جهت مشاهده مقاللات بیشتر کلیک کنید.

 

0 دیدگاه
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

مشاوره رایگان:
 025-32937209