اصول سایت وردپرسی حرفه ای

اصول سایت وردپرسی حرفه ای رعایت یک سری مباحث به کار گیری یک سری اصول می باشد که باعث می شود شما یک سایت وردپرسی حرفه ای داشته باشید. پس با رعایت اصول سایت وردپرسی، سایت وردپرسی خود را قدرتمند حرفه ای کنید.

اصول سایت وردپرسی حرفه ای
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: طراحی سایت
اصول سایت وردپرسی حرفه ای 4از 5براساس 1189 رای

برای داشتن یک سایت وردپرسی حرفه ای بسته به نظر شما برای طراحی سایت حرفه ای می توانید طراحی وب سایتتان را به شرکت طراحی سایت بسپارید و یا اینکه از طریق وردپرس یک سایت وردپرسی داشته باشید.
چنانه کسب و کاری در تهران دارید و می خواهید از دیگر رقبای خود در تهران و یا حتی در دیگر شهر ها و یا حتی دنیا جلو بزنید مستلزم این است اولا یک طراحی سایت حرفه ای در تهران داشته باشید که این سایت می تواند توسط شرکت طراحی سایت در تهران انجام شود و یا هر جای دیگر.
در این مقاله قصد داریم مباحثی مربوط به سایت وردپرسی را مطرح کنیم که اگر سایت شما توسط شرکت طراحی سایت و تیم های حرفه ای طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل انجام شده باشد نیازی نباشد که شما این اصول سایت وردپرسی را به کار ببرید و نگرانی نسبت به این موضوعات داشته باشید.

 

برای سایت وردپرسی این اصول را به کار بگیرید :

 

  • در ابتدا باید عنوان سایت را جوری انتخاب کنید که گویای فعالت سایتتان باشد. چرا که در هر پستی که از سایت شما منتشر می شود نام دامنه سایت شما قبل از عنوان پست در نتایج موتورهای جستجو نشان داده می شود.

 

  • meta description را سعی کنید هوشمندانه درج کنید چرا که توضیح کوتاهی که در این قسمت وارد می کنید مضمون محتوای پست را نشان ی دهد و باید کاملا مرتبط با پست باشد و دارای کلمات کلیدی مرتبط با پست باشد چرا که در این صورت باعث سئو و بهیه سازی مطلب شده و از نظر گوگل و موتورهای جستو بهیه خواهید بود.

 

 

  • آدرس های url را تصحیح کنید و سعی کنید موضوع و یا مضمون محتوای پست در url نشان داده شود.

 

  • داشتن سایت مپ و یا sitemap که تاثیر بسزایی در بهینه سازی سایت وردپرسی دارد.

 

سعی کنید برای عکس هایی که برای پست ها و سایت خود انتخاب می کنید توضحیات مرتبط درج کنید. چرا که این کار باعث می شود عکس های شما نیز در نتیجه سرچ مرتبط بیاید و این مورد نیز یکی دیگر از اصول سایت وردپرسی می باشد که با رعایت این نکات سایت وردپرسی خود را سئو و بهینه می کنید.

 

  • برای سایت وردپرسی خود از وب مستر و یا Google Analytics به کار ببرید تا بتوانید ترافیک سایت خود را از نظر بازدید آنالیز کنید.

 

  • در سایت وردپرسی خود از افزونه Yoast SEO یا یاست سئو استفاده کنید و این افزونه را در قالب سایت وردپرسی خود نصب کنید تا از نظر موتورهای جستجو نظیر گوگل سئو و بهینه باشید.

 

  • در محتوای سایت وردپرسی خود از لینک های صحیح و مرتبط استفاده کنید. و لینکی در محتوای خود قرار ندهید که به محتوای شما نامربوط باشد چرا که این موارد از نظر گوگل و موتورهای جستجو قابل چشم پوشی نیست.

 

  • استفاده و به کار گیری از هاست قوی برای سایت وردپرسی

 

  • درج محتوای با کیفیت در سایت وردپرسی

 

  • در سایت وردپرسی خود از قالب های بهینه و مورد پسند گوگل استفاده کنید.

 

امیدوارم مباحثی که مطرح شد را در سایت وردپرسی خود به کار ببرید و با این اصول سایت وردپرسی یک سایت وردپرسی حرفه ای داشته باشیید.
هرچند شرکت طراحی سایت نوپرداز به شما برای حرفه ای شدن استفاده از سایت وردپرس را پیشنهاد نمیکند ولی با رعایت این نکات می توانید به سوی حرفه ای شدن قدم بردارید.

 

 

 

 

0 دیدگاه
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

مشاوره رایگان:
 025-32937209