آموزش سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی

آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت وردپرسی موضوعی است که بعد از طراحی یک سایت وردپرسی برای شما لازم است. اگر شما هم یک سایت وردپرسی دارید و تمایل دارید بازدید سایت خود را بالا ببرید و رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشید باید اصول سئو و بهیینه سازی سایت را در سایت وردپرسی خود به کار ببرید.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: اینترنت و دنیای وب
آموزش سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی 4از 5براساس 1858 رای

آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت وردپرسی موضوعی است که بعد از طراحی یک سایت وردپرسی برای شما لازم است. اگر شما هم یک سایت وردپرسی دارید و تمایل دارید بازدید سایت خود را بالا ببرید و رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشید باید اصول سئو و بهیینه سازی سایت را در سایت وردپرسی خود به کار ببرید.

مطالعه بیشتر:آشنایی با سیستم مدیریت محتوا یا وردپرس

 

در این مقاله سعی داریم مباحثی به منظو سئو و بهینه سازی سایت وردپرس را به شما ارئه دهیم که حتی اگر مبتدی هستید به راحتی از این مقاله به منظور سایت ورپرسی خود استفاده کنید.

 

در ابتدا باید بدانید سئو چیست؟
سئو یعنی بهینه سازی سایت وردپرس به منظور افزایش رتبه در موتورهای جستجو و به زبان دیگر یعنی سایت خود را جوری بهینه کنید تا موتورهای جستجو سایت شما را بپسندند.


مقالات بیشتر :
سئو و بهینه سازی سایت وردپرس

 

نکاتی که قبل از سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی خود باید بدانید :

در ابتدا موضوعی که مهم است این است که شما برای راه اندازی وب سایت خود از یک قالب استاندارد و خوب استفاده کرده باشید که خطای نصب و تنظیمات نداشته باشد.

خب بعد از راه اندازی سایت وردپرسی باید تحقیق و بررسی داشته باشید تا بتوانید راه درست برای پیشرفت سایتتان را انتخاب کنید.
منظور این است که باید درنظر بگیرید سایت شما چه محصولات خدماتی ارائه می دهد؟ مخاطبان سایت شما چه افرادی هستند؟
و این مهم است که بدانید مخاطبان شما با جستجوی چه کلماتی می توانند به سایت شما برسند و همان کلمات کلیدی مرتبط را در سایت خود به کار ببرید و یا حتی باید در بررسی کنید که رقیبان شما برای پیشرفت سایت خود چه می کنند و شما نیز همان روش ها را به کار ببرید.

 

چگونه سایت وردپرسی خود را سئو کنیم؟

این مواردی که در بالا گفته شد توسط تحقیق و بررسی یافت و اجرا می شوند. مورد دیگری که وجود دارد این است که شم به منظور سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی خود می بایست تنظیمات سایت وردپرس خود را بروز کنید.

برای این کار به صفحه ادمین سایت رفته و از قسمت راست وارد تنظیمات و بخش خواندن شوید. در این بخش مطمئن شوید که تیک گزینه "از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند" را نزده باشید، چرا که با فعال کردن این گزینه به موتورهای جستجو اعلام کرده این که سایت شما آماده نمایش به کاربران یست.

 
همچنین در همین بخش گزینه خلاصه را برای "برای هر نوشته در خوراک نمایش بده" را انتخاب نمایید.
مورد دیگری که در سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی به شما کمک میکند، url هایی است که به کار می برید و سعی کنید در url مطالب شما موضوع مقاله به کار برود تا کد و شماره که این کار یکی از روش های سئوی مقاله می باشد.

که برای این کار می توانید همانن تصویر زیر عمل کنید:

 

برای سئو و بهینه سازی سایت می بایست مقاله و محتوای با کیفیت در سایت قرار دهید. از محتوای تکراری استفاده نکنید. سعی کنید کلمات کلیدی طولانی انتخاب کنید و روی این کلمات در محتوا و مقاله خود کار کنید و این کلمات را در محتوا به کار ببرید.
محتوای با کیفیت برای بهینه سازی سایت شما بسیار مهم است.

از تصاویر با کیفیت و مرتبط برای مقاله و محتوا های خود استفاده کنید و می توانید برای مقاله های خود اینفوگرافی انجام دهید که از نظر گوگل بسیار پسندیده است و به مقاله شما ارزش می دهد.

قابلیت ارسال نظر را در سایت خودفعال کنید و به این نظر ها پاسخ دهید. این کار به مقاله و مطلب شما رتبه می دهد.
افزونه های مربوط و تایید شده سئو را برای سایت وردپرسی خود نصب کنید.

برای داشتن یک سایت بهیه و معتبر شما به صورت پیوسته می بایست در حال بروز کردن سایتتان مطابق با اصول سئو باشید. البته باید گفت که ساختار فنی شما اولین مورد مهم در داشتن یک وب سایت حرفه ای است. اگر سایت شما با وردپرس طراحی شده باشد که می بایست مباحث فنی در مورد وردپرس را رعایت کنید و لی اگر شما اقدام به طراحی سایت از طریق شرکت طراحی سایت نظیر نوپرداز کرده باشید، تمام زیر پایه های فنی و اصلی توسط شرکت های حرفه ای طراح سایت در مورد وب سایت انجام شده است و شما تنها می بایست به بهینه سازی و و سئوی سایت بپردازید.

مقاله مرتبط:

سئو و بهینه سازی سایت در تهران

0 دیدگاه
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

مشاوره رایگان:
 025-32937209