طراحی سایت شبیه دیجی کالا

طراحی سایت شبیه دیجی کالا دغدغه افرادی هست که تمایل دارند یک فروش اینترنتی موفق را راه اندازی کنند.
سایت دیجی کالا یک سایت حرفه ای در زمینه خرید و فروش اینترنتی محصولات است و کاربران اینترنتی زیادی از طریق دیجی کالا نیاز خودشان را پیدا می کنند و از این سایت خرید اینترنتی می کنند.

طراحی سایت شبیه دیجی کالا
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: طراحی سایت
طراحی سایت شبیه دیجی کالا 4از 5براساس 1744 رای

طراحی سایت شبیه دیجی کالا دغدغه افرادی هست که تمایل دارند یک فروش اینترنتی موفق را راه اندازی کنند.
سایت دیجی کالا یک سایت حرفه ای در زمینه خرید و فروش اینترنتی محصولات است و کاربران اینترنتی زیادی از طریق دیجی کالا نیاز خودشان را پیدا می کنند و از این سایت خرید اینترنتی می کنند.
امروزه خرید اینترنتی و آنلاین جای خود را به خرید حضوری می دهد چرا که با دسترس بودن امکانات دیگر نیاز نیست وقت و زمان بگذاریم که فروشگاه مد نظرمان را بیابیم و به صورت حضوری تا آن جا برویم و خرید خود را انجام دهیم.


نکته ای که باعث مزیت دیجی کالا می باشد این است که می توان از فروشنده ها در سراسر کشور خرید کرد و نیاز نیست دنبال آن ها بگردیم و با صرف وقت و هزینه به صورتی حضوری بخواهیم خرید کنیم.
در دنیای اینترنت خرید نلاین بسیار پرکاربرد است و شما هر فعالیتی که بخواهین انجام بدهین به راحتی از طریق گوشی و اینترنت قابل اجرا است.

در اینجاست که نیاز به طراحی اپلیکیشن موبایل نیز برای کسب و کار شما حس می شود. چرا که اگر شما اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل نکنین قطعا کاربران موبایل را از دست خواهید داد.

 

بررسی سایت دیجی کالا


سایت دیجی کالا می توان ادعا کرد که 5 دصد بازار اینترنتی ایران را به خود اختصاص داده است و کمتر کسی است که سراغ دیجی کالا نرفته باشد و با این سایت آشنایی نداشته باشد.
حتی می توانیم به افرادی اشاره کنیم که تمایل به خرید آنلاین و غر حضوری ندارند ولی حتی قبل از خرید حضوری خود سری به دیجی کالا می زنند و محصول مورد نظرشون رو آنالیز می کنند.
پس می توان گفت کاربران، چه خریدار آنلاین و چه خریدار حضوری سری به دیجی کالا می زند و از این سایت استفاده می کند که باعث قدرت سایت دیجی کالا شده است.

 

بررسی آماری سایت دیجی کالا


رتبه کنونی سایت در الکسا (جهان) : 325

رتبه کنونی سایت در الکسا (ایران) : 3

پیج رنک گوگل : 3

امتیاز سئو جهانی : 66%

تعداد بک لینک : حدود 10,764 لینک

عمر دامنه : حدودا 7 سال

محل سرور : ایران

رتبه محتوای بی ارزش : 18.3% که عالی است

میزان بازدید متوسط از صفحات سایت به ازای هر نفر در روز : 7 که عالی است

میزان متوسط حضور هر نفر در سایت در طول روز : حدود 10 دقیقه که عالی است

میران محبوبیت فیسبوک : حدودا 559

میزان محبوبیت گوگل پلاس : حدودا 231

میزان محبوبیت تویتر : حدودا 189

خب این سایت قوی عمل کرده و تا به امروز پیشرفت خوبی داشته ولی خب این سایت هم دارای مشکلاتی می باشد که یکی از آن ها طراحی قالب سایت است که می توانست توسط شرکت طراحی سایت حرفه ای یک طراحی حرفه ای و یک طراحی اپلیکیشن موبایل حرفه ای داشته باشد و به بهترین سایت ممکن تبدیل شود.

0 دیدگاه
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

مشاوره رایگان:
 025-32937209