انواع اپلیکیشن اندروید مورد نیاز برای گوشی

انواع اپلیکیشن اندروید مورد نیاز برای گوشی های موبایل

انواع اپلیکیشن اندروید مورد نیاز برای گوشی
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: اینترنت و دنیای وب
انواع اپلیکیشن اندروید مورد نیاز برای گوشی 4از 5براساس 2438 رای

سیر صعودی افزایش تعداد علاقه مندان به گوشی موبایل و در راستای آن گرایش به سمت اپلیکیشن های اندروید؛ رشد  روزافزون و با سرعت بالای تعدادزیادی از اپلیکیشن های اندروید را در پی داشته است.

اما اینکه تعداداین اپلیکیشن ها رو به افزایش است در کناربازخوردهای مثبت، مشکلاتی راهم برای کاربران در انتخاب ونصب اپلیکیشن موردنیاز خود، به وجود آورده است، چراکه خیلی از این برنامه ها هنوز به استاندارد موردنیاز که بتواند با تغییرات و به روز رسانی های کمتر رضایت مشتری را جلب کنند، دست پیدا نکرده اند. در این بین طراحی اپلیکیشن نیازمندی هم اهمیت بالایی دارد.

همچنین وجود صدها و به زودی میلیونی اپلیکیشن های اندروید، تعداد نصب اپلیکیشنی که نتواند رضایت کاربر را جلب کند بالا برده که همین موضوع می تواند دردسرساز باشد . به طورمثال هدر رفتن حجم اینترنت برای  دانلود اپلیکیشن و یا زمان از دست رفته برای دانلود و نصب و تست اپلیکیشن اشتباهی موجب کلافه گی ونارضایتی کاربر می شود.

یکی از راه هایی که می تواند در انتخاب راحت تر و سریع تر اپلیکیشن مناسب برای شما کمک کند دسته بندی انواع اپلیکیشن ها ی اندروید براساس ساختار و نوع کاربرد آنها می باشد.

اپلیکیشن 

در ادامه چند نوع دسته بندی را برای مثال نام میبریم:

  • اپلیکیشن های موبایل آموزشی : برنامه های که هدف آنها آموزش یک حرفه یا زبان و یا ... می باشد، که کاربر می تواند اپلیکیشن موضوع هدف خود را بیابد و برای فراگیری موضوع موردنظرش از این اپلیکیشن کمک بگیرد.
  • برنامه های سرگرمی : هر برنامه ایی که کاربر با استفاده از آن می تواند اوقات خود را با ایجاد یک سرگرمی سپری کند. مثل اپلیکیشن های پخش کننده موسیقی، اپلیکیشن های نمایش ویدئو و حتی بازی ها هم می تواند در این دسته بندی قررا بگیرند.
  • برنامه های اپلیکیشن کاربردی : در این بخش می توان به برنامه هایی همچون برنامه های ویروس یاب، چراغ قوه؛ قفل صفحه نمایش و ... اشاره نمود. این نوع برنامه ها مانند یک ابزار برای گوشی شما عمل می کند.
0 دیدگاه
دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

مشاوره رایگان:
 025-32937209