طراحی وب سایت با زبان برنامه نویسی پی اچ پی

طراحی وب سایت با زبان برنامه نویسی پی اچ پی توسط شرکت طراحی و توسعه نوپرداز

طراحی وب سایت با زبان برنامه نویسی پی اچ پی
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: طراحی سایت
طراحی وب سایت با زبان برنامه نویسی پی اچ پی 4از 5براساس 3056 رای

پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی اوپن سورس می باشد. در طراحی وب سایت ها با زبان PHP توسط یک سرور که نرم افزار PHP در آن نصب می شود کدهای آن خوانده می شود. در طراحی سایت به زبان پی اچ پی توسط یک سرور که نرم افزار پی اچ پی در آن نصب می گردد کدهای آن خوانده می شود. امروزه بیشتر سایت ها به زبان پی اچ پی می باشد. چرا که کدهای آن باز باشد به همین دلیل محبوبیت زیادی در بین برنامه نویسان دارد. 

برنامه نویسان زبان پی اچ پی را برای پیاده سازی سایت و استفاده از  امکانات آن ترجیح می دهند به طوری که درطراحی وب سایت با زبان  پی اچ پی هزینه های بسیاری کاهش پیدا می نماید. زبان برنامه نویسی پی اچ پی در هر دو سرور لینوکس و ویندوز قابلیت اجرایی دارد

در حدود 82 درصد از سایتهای دنیا به زبان پی اچ پی نوشته شده است .این آمار نشان دهنده محبوبیت زبان برنامه نویسی پی اچ پی و قدرتمندی آن  می باشد.

سایت های معرف و بزرگی همچون فیس بوک و یاهو ، ویکی پدیا، وردپرس به زبان برنامه نویسی پی اچ پی نوشته شده اند. هرچند بیشتر سایت‌های موجود در اینترنت با زبان پی اچ پی نوشته شده اند.ولی پی اچ پی همیشه بهترین گزینه برای طراحی سایت جدید به حساب نمی‌آید

با توجه به شرایط پروژه و نیازمندی‌های آن ممکن است برای بعضی پروژه‌ها زبان‌ها و روش‌های دیگر برنامه‌نویسی گزینه‌ی مناسب تری باشند. انتخاب میان تکنولوژی و زبان مناسب برای طراحی سایت سفارشی، به تخصص همزمان در فناوری‌های مختلف نیازمند است تا بتوان مزایا و معایب هر یک را به صورت بی‌طرفانه و تنها با در نظر گرفتن نیازمندی‌های پروژه تحلیل و بر اساس آن به نتیجه‌ی بهینه دست پیدا کرد..   

برای مشاوره رایگان و تعیین ابعاد پروژه با کارشناسان فنی ما در شرکت طراحی سایت نوپرداز تماس بگیرید.

0 دیدگاه
  1. Kamal Kamal دوشنبه 5 شهریور 1397 21:12

    اطلاعات مفید و کاملی درباره ی هاست و دامین دادین خیلی ممنونم واقعا

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

مشاوره رایگان:
 025-32937209